Close
Single Mode Duplex SC Adapter
  • Single Mode Duplex SC Adapter
  • Single Mode Duplex SC Adapter
  • Single Mode Duplex SC Adapter
  • Single Mode Duplex SC Adapter
  • Single Mode Duplex SC Adapter
  • Single Mode Duplex SC Adapter

Jednomodowy Adapter SC Duplex

Adapter SC, Jednomodowy Duplex, Tuleja z Tlenku Cyrkonu, Niebieski
Model Number: 760638
Adaptery światłowodowe INTELLINET Network Solutions to wysokiej jakości produkty przeznaczone dla profesjonalnych instalatorów dbających o jakość!
  • Tuleja centrująca wykonana z tlenku cyrkonu
  • Adapter SC na SC duplex
  • Przeznaczony do połączenia ze sobą dwóch kabli optycznych
  • Tłumienie poniżej 0.2 dB
  • Gwarancja "Lifetime Warranty"
  • Adapter światłowodowy
  • SC na SC, duplex
  • Jednomodowy
  • Wysoka jakość
  • Niskie tłumienie
Jednomodowy Duplex SC Adapter Adapter Jednomodowy Duplex Tlenek Cyrkonu Tuleja Niebieski Niebieski Kabel Optyczny Bulk Kable Złącza Akcesoria INTELLINET Network Solutions 760638
... see more
 
Datasheet
Datasheet Download
Specyfikacja PDF (Polski) Download
 

KRACK Attack Update

Find a Dealer

Select one:

 
Recently viewed products