Close
Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode
  • Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode
  • Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode
  • Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode
  • Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode
  • Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode

Światłowód Krosowy, Duplex, Wielomodowy

LC/LC, 50/125 µm, OM3, 10.0 m, Aqua
Model Number: 750097
Transmisja danych w postaci światła zapewnia wiele korzyści i możliwości.

Duże odległości transmisyjne
Systemy optyczne przystosowane są do transmisji danych na odległość przekraczającą 100 kilometrów, czyli około 62 mile.

Zwiększone bezpieczeństwo
Nie jest możliwe, aby zdalnie przechwycić sygnał transmitowany poprzez kabel światłowodowy. Jedynym sposobem jest fizyczne podłączenie do samego światłowodu. Dzięki temu włókna światłowodowe są niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem dla instytucji rządowych, banków oraz każdej firmy, dla której najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Brak elementów metalowych
Przewody optyczne mogą być instalowane w obszarach o zwiększonym poziomie zakłóceń elektromagnetycznych. Do takich możemy zaliczyć linie elektryczne, linie energetyczne wysokiego napięcia czy nawet obszary blisko trakcji kolejowych. Włókna światłowodowe są również idealne do instalacji w miejscach o zwiększonym natężeniu wyładowań atmosferycznych.
  • Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • Rozwiązanie obniżające koszty
  • Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • LSZH
  • Gwarancja "Lifetime Warranty"
  • Wymiary:
    - Włókno: 50 µm
    - Powłoka: 125 µm
  • Typ światłowodu: wielomodowy
  • Złącza: LC na LC
  • Duplex
  • Materiał płaszcza: LSZH
  • Średnica płaszcza: 3 mm
  • Kolor płaszcza: aqua
Światłowód Krosowy Duplex Wielomodowy LC LC 50 125 µm OM3 100 Aqua Aqua Fiber Optic Jumper Cables INTELLINET Network Solutions 750097
... see more
 
Datasheet
Datasheet Download
Specyfikacja PDF (Polski) Download
Technical Drawing Download
Technical drawing of Fiber cable and adapter.
 

KRACK Attack Update

Find a Dealer

Select one: